گاز گرفتن رسانه ها خبر چند رسانه ای

گاز گرفتن: رسانه ها خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش به دنبال انتقام از دلقک!

ایران با کی‌روش در حال زدن رکوردهای تازه هست. تیم ملی در مرحله نهایی گروهی مقدماتی جام جهانی‌ نه باخت داشته و نه دروازه‌‌اش باز شده است است. 

کی‌روش به دنبال انتقام از دلقک!

کی روش به دنبال انتقام از دلقک!

عبارات مهم : ایران

ایران با کی روش در حال زدن رکوردهای تازه هست. تیم ملی در مرحله نهایی گروهی مقدماتی جام جهانی نه باخت داشته و نه دروازه اش باز شده است هست.

روزنامه خبرورزشی نوشت: کی روش و تیمش اگر در آخرین بازی این مرحله هم بتوانند رکورد باخت بدون گل را حفظ کنند، احتمالاً تا سال های سال این رکورد دست نیافتنی و اختصاصی خودشان باقی خواهد ماند.

کی‌روش به دنبال انتقام از دلقک!

بازی سه شنبه شب کشور عزیزمان ایران و سوریه در مسابقه های انتخابی جام جهانی، بیست و پنجمین ملاقات دو تیم محسوب می شود. در ۲۴ بازی قبلی ۱۳ بار کشور عزیزمان ایران برنده شده است هست، ۱۰بار کار دو تیم به تساوی کشیده است و یک بار هم سوریه ای ها برنده شدند. در ادامه نگاهی می کنیم به تاریخچه رویارویی های دو تیم کشور عزیزمان ایران و سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی که در این مسابقه های سوریه تنها یک برد دارد، کشور عزیزمان ایران ۶ بار برنده شده است و ۴ رویارویی دو تیم هم مساوی شده است است:

مقدماتی جام جهانی ۱۹۷۴ ؛ یک برد ایران، یک برد سوریه!

بازی های انتخابی جام جهانی۱۹۷۴ به صورت متمرکز در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شد و کشور عزیزمان ایران که در بازی سوم خود با هدایت محمود بیاتی موفق شده است بود با تک گل اکبر کارگر جم سوریه را شکست دهد، در بازی ششم خود و تکراری با سوریه که جنبه تشریفاتی داشت با یک گل به سوریه بازی را واگذار کرد.

ایران با کی‌روش در حال زدن رکوردهای تازه هست. تیم ملی در مرحله نهایی گروهی مقدماتی جام جهانی‌ نه باخت داشته و نه دروازه‌‌اش باز شده است است. 

مقدماتی جام جهانی ۱۹۷۸ ؛ ۲ برد جهت ایران

در این دوره از بازی ها کشور عزیزمان ایران موفق شد در هر دو بازی رفت و برگشت سوریه را شکست دهد. در بازی رفت در دمشق کشور عزیزمان ایران با تک گل علی پروین برنده شد. بازی برگشت قرار بود در شیراز برگزار شود ولی سوریه برابر شاگردان حشمت مهاجرانی حاضر نشد و طبق قانون آن زمان، بازی ۲ بر صفر به سود کشور عزیزمان ایران اعلام شد.

مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۴ ؛ یک برد جهت کشور عزیزمان ایران و یک تساوی

ایران با مربیگری علی پروین تصور می کرد به آسانی سوریه را در پایتخت کشور عزیزمان ایران شکست می دهد ولی اگر گل علی اصغر مدیرروستا نبود، به این تیم می باخت. مسابقه های دور اول انتخابی جام جهانی ۱۹۹۴ به این شکل برگزار می شد که ایران، سوریه، عمان و تایوان ابتدا در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی می کردند و دمشق هم میزبان بازی های برگشت بود. توقف صدهزار نفری برابر سوریه، کار کشور عزیزمان ایران را به ولی و اگر کشاند. ۹ روز بعد دوباره کشور عزیزمان ایران و سوریه در دمشق به مصاف هم رفتند. کشور عزیزمان ایران اگر این بازی را می باخت از بین بردن می شد ولی گل زیبای حمید درخشان به داد کشور عزیزمان ایران رسید و کشور عزیزمان ایران با یک امتیاز جان سالم به در برد.

کی‌روش به دنبال انتقام از دلقک!

مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ ؛ جنجال دایی و مایلی کهن!

بازی های دور رفت در سوریه برگزار شد و کشور عزیزمان ایران با تنها گل علی دایی، سوریه را در منزل اش شکست داد. پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان بازی های برگشت بود، تیم ملی بعد از گل باران مالدیو و قرقیزستان در یک بازی تشریفاتی میزبان سوریه بود. همه تصور یک برد راحت را داشتند ولی باز هم سوریه در پایتخت کشور عزیزمان ایران تسلیم کشور عزیزمان ایران نشد و بازی با گل های رضا شاهرودی و علیرضا منصوریان ۲-۲ مساوی شد. این بازی ولی یک توصیه مهم داشت، اختلاف علی دایی و محمد مایلی کهن از این بازی شروع شد. مایلی کهن در یک تصمیم عجیب دایی، گلزن اولش را در این بازی نیمکت نشین کرد و محسن گروسی را به جای او به میدان فرستاد. مایلی کهن بعد از گره خوردن کار و فشار تماشاگران تصمیم گرفت دایی را به زمین بفرستد که او قبول نکرد و جنجال درگیری های چندین ساله این دو نفر از همین بازی استارت خورد!

ایران با کی‌روش در حال زدن رکوردهای تازه هست. تیم ملی در مرحله نهایی گروهی مقدماتی جام جهانی‌ نه باخت داشته و نه دروازه‌‌اش باز شده است است. 

مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ ؛ یک برد ایران، یک تساوی

ایران و سوریه یک بار دیگر در مقدماتی جام جهانی همگروه شدند و سوریه مانند جام جهانی ۱۹۷۴، ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸ موفق شد در تهران، کشور عزیزمان ایران را متوقف کند و بعدش در سوریه به کشور عزیزمان ایران باخت! در بازی رفت هدایت کشور عزیزمان ایران برعهده منصور ابراهیم زاده بود. در بازی برگشت که ۲۵ خرداد ۱۳۸۷ برگزار شد، علی دایی هدایت کشور عزیزمان ایران را بر عهده داشت و تیم تحت هدایت او با گل های غلامرضا رضایی و محسن خلیلی موفق شد سوریه را در دمشق شکست دهد.

مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ؛ صفر-صفر در باتلاق

کی‌روش به دنبال انتقام از دلقک!

ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همگروه شدند. بازی رفت دو تیم ملاقاتی بعد از هشت سال بازی نکردن بود. سوریه که متخصص متوقف کردن کشور عزیزمان ایران در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود این بار این کار را در مالزی و باتلاق سرمبان انجام داد. کی روش که بعد از این بازی گلر سوریه را به دلقک تشبیه کرده بود، به دنبال انتقام شخصی از این گلر و سوریه است و همین عنوان می تواند کار سوریه را در پایتخت کشور عزیزمان ایران و جهنم آزادی سخت تر کند!

واژه های کلیدی: ایران | برنده | سوریه | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz