گاز گرفتن رسانه ها خبر چند رسانه ای

گاز گرفتن: رسانه ها خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد ، دستور خاص دادستان طرقبه شاندیز جهت بررسی علت اتفاق پارک آبی

دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به عنوان مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دادستان به عنوان م

دستور خاص دادستان طرقبه شاندیز جهت بررسی علت اتفاق پارک آبی/ پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد

عبارات مهم : پزشکی

دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به عنوان مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دادستان به عنوان مدعی العموم به این پرونده ورود کرده است.

میزان نوشت: جواد شاکری دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به عنوان مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت وحساسیت موضوع، دادستان به عنوان مدعی العموم به این پرونده ورود کرده است و بررسی های دقیق در این باره انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: لحظاتی بعد از وقوع اتفاق با صدور دستورات خاص ای خواستار بررسی دقیق و کارشناسی این عنوان شدیم و از مدیرکل پزشکی قانونی خراسان رضوی درخواست شد تا همه ابعاد متفاوت این ماجرا را به دقت مورد بررسی های کارشناسی قرار دهد و نتیجه را به دادستانی اعلام کند.

پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد ، دستور خاص دادستان طرقبه شاندیز جهت بررسی علت اتفاق پارک آبی

شاکری اضافه کرد: عنوان مسمومیت، تزریق بیش از اندازه کلر، استاندارد بودن لوازم، بهداشتی بودن محیط و همه احتمالات از سوی کارشناسان باید به دقت بررسی شود و در پیگیری به این پرونده بدون شتابزدگی عمل خواهیم کرد.

دادستان طرقبه شاندیز در آخر با اشاره به بررسی دقیق و در مناسب ترین وقت این ماجرا گفت: امروز نیز سرپرست این دانش آموزان در دادسرا حاضر و به عنوان قیم موقت تعیین و شکایت از ایشان اخذ شد.

دادستان طرقبه و شاندیز از ورود دادستانی به عنوان مسمومیت 35 دانش آموز در مجموعه پارک آبی مشهد خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، دادستان به عنوان م

واژه های کلیدی: پزشکی | پرونده | قانونی | مسمومیت | مسمومیت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz