گاز گرفتن رسانه ها خبر چند رسانه ای

گاز گرفتن: رسانه ها خبر چند رسانه ای

کره شمالی در فهرست سیاه پولشویی باقی ماند

سازمان بین المللی ضد پولشویی تصمیم گرفته است کره شمالی را به علت آنچه «فعالیت های مالی غیرقانونی و غیرشفاف» دانسته است در فهرست سیاه خود نگهدارد.  ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی باید گام‌هایی &quot/ در توقف برنامه‌ اتمی بردارد ، بازگشت‌ناپذیر&quot، پامپئو

وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید: کره شمالی باید گام‌هایی بازگشت‌ناپذیر به سمت توقف برنامه تسلیحات اتمی‌اش بردارد؛ اقدامی شبیه به همانی که در ۲۰۰۳ در لیبی..

ادامه مطلب

سنای آمریکا امروز پامپئو را جهت وزارت خارجه تایید می‌کند

مایک پامپئو قرار است امروز (پنجشنبه) جهت عهده گیری ریاست وزارت خارجه آمریکا مورد رای‌گیری سنای آمریکا قرار گیرد.  سنای آمریکا امروز پامپئو را جهت و..

ادامه مطلب

۲۱ کشته و زخمی ، انفجار در پاکستان

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، مقام های پاکستانی اعلام کردند، در جریان حمله سه بمب گذار انتحاری به نیروهای پلیس در کویته، دست کم شش تن کش..

ادامه مطلب

«کیم جونگ اون» رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی را به پیونگ‌یانگ دعوت کرد

مقام‌های دفتر ریاست‌جمهوری کره جنوبی این خبر را تائید کرده و گفته‌اند که دعوت‌نامه به وسیله «کیم یو-جونگ» خواهر رهبر کره‌شمالی به مون تحویل داده شده است اس..

ادامه مطلب

تنها گزینه عربستان جهت خروج از تنگنای یمن گفتگو با انصارالله است

یک رسانه عرب زبان با اشاره به استمرار حملات موشکی و شرایط مشکل که سعودی ها در یمن بدان گرفتار شده است اند، تنها راه خروج از مخمصه و ورطه را گفتگو با انصار..

ادامه مطلب

کشته شدن ۴ نظامی سعودی به دست تک‎تیراندازان یمن

منابع یمنی از کشته شدن ۴ نظامی سعودی به دست نیروهای تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله در جازان واقع در جنوب عربستان خبر دادند. کشته شدن ۴ نظام..

ادامه مطلب

آمریکا خدمات صدور روادید جهت ترکیه را رسما از سرگرفت

سفارت آمریکا در ترکیه با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که این سفارتخانه از امروز پنجشنبه خدمات صدور روادید جهت اتباع ترکیه‌ای را از سر گرفته است. ..

ادامه مطلب

کارت‌های بازی مذاکرات برگزیت در دست اروپا

مذاکرات راجع به جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا راجع به پول، حقوق شهروندان و مرز ایرلند درحال پیشرفت است و زمانی که شورای اروپایی در 14 دسامبر برگزار شود. این ..

ادامه مطلب

به فکر خداحافظی نیستم/ چون از قطر هیچ پیشنهادی نداشتم به استقلال برگشتم ، مجتبی جباری

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، مجتبی جباری در تابستان امسال بود که بعد از چند سال حضور در لیگ قطر تصمیم گرفت که به لیگ کشور عزیزمان ایران برگردد تا..

ادامه مطلب