گاز گرفتن رسانه ها خبر چند رسانه ای

گاز گرفتن: رسانه ها خبر چند رسانه ای

«کیم جونگ اون» رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی را به پیونگ‌یانگ دعوت کرد

مقام‌های دفتر ریاست‌جمهوری کره جنوبی این خبر را تائید کرده و گفته‌اند که دعوت‌نامه به وسیله «کیم یو-جونگ» خواهر رهبر کره‌شمالی به مون تحویل داده شده است اس..

ادامه مطلب

تنها گزینه عربستان جهت خروج از تنگنای یمن گفتگو با انصارالله است

یک رسانه عرب زبان با اشاره به استمرار حملات موشکی و شرایط مشکل که سعودی ها در یمن بدان گرفتار شده است اند، تنها راه خروج از مخمصه و ورطه را گفتگو با انصار..

ادامه مطلب

کشته شدن ۴ نظامی سعودی به دست تک‎تیراندازان یمن

منابع یمنی از کشته شدن ۴ نظامی سعودی به دست نیروهای تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله در جازان واقع در جنوب عربستان خبر دادند. کشته شدن ۴ نظام..

ادامه مطلب

آمریکا خدمات صدور روادید جهت ترکیه را رسما از سرگرفت

سفارت آمریکا در ترکیه با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که این سفارتخانه از امروز پنجشنبه خدمات صدور روادید جهت اتباع ترکیه‌ای را از سر گرفته است. ..

ادامه مطلب

کارت‌های بازی مذاکرات برگزیت در دست اروپا

مذاکرات راجع به جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا راجع به پول، حقوق شهروندان و مرز ایرلند درحال پیشرفت است و زمانی که شورای اروپایی در 14 دسامبر برگزار شود. این ..

ادامه مطلب

به فکر خداحافظی نیستم/ چون از قطر هیچ پیشنهادی نداشتم به استقلال برگشتم ، مجتبی جباری

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، مجتبی جباری در تابستان امسال بود که بعد از چند سال حضور در لیگ قطر تصمیم گرفت که به لیگ کشور عزیزمان ایران برگردد تا..

ادامه مطلب

تلاش سران امنیت ملی دولت ترامپ جهت حفظ اختیارات جنگی رئیس‌جمهور

مشاوران نظامی و سیاست خارجی ارشد دونالد ترامپ اعلام کردند که او نیازی به اختیارات تازه از سوی کنگره به منظور اجازه جنگ علیه شبه‌نظامیان در دنیا را ن..

ادامه مطلب

ازسرگیری پروازها میان روسیه و عراق بعد از 13 سال

روسیه و عراق جهت نخسین بار از سال 2004 تاکنون، امروز (یکشنبه) پروازهای تجاری میان دو کشور را از سر گرفتند. ازسرگیری پروازها میان روسیه و عراق بعد..

ادامه مطلب

مرکل و ماکرون شدت یافتن تحریمهای اتحادیه اروپا علیه کره شمالی را خواستار شدند

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و امانوئل ماکرون مدیر جمهور فرانسه امروز (یکشنبه) در گفت‌وگویی تلفنی راجع به آزمایش هسته‌ای تازه کره شمالی، به طور یکسان این آزمایش را ..

ادامه مطلب

اعضای خارجی داعش زیاد از چه کشورهایی هستند؟

بر اساس تحقیقات چند موسسه بین‌المللی، مراکشی‌ها و تونسی‌ها به ترتیب بیش از اتباع سایر کشورها به گروه تروریستی داعش پیوسته‌اند.  اعضای..

ادامه مطلب