گاز گرفتن رسانه ها خبر چند رسانه ای

گاز گرفتن: رسانه ها خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت طلا و سکه کم کردن می‌یابد

عضو اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به نوسانات بازار سکه و طلا در روز جاری داده و تاکید کرد که قیمت‌ها در این بازار کم کردن می‌یابد.

قیمت طلا و سکه کم کردن می‌یابد

قیمت طلا و سکه کم کردن می یابد

عبارات مهم : ایران

عضو اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به نوسانات بازار سکه و طلا در روز جاری داده و تاکید کرد که قیمت ها در این بازار کم کردن می یابد.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، گفت: در چند روز گذشته قیمت جهانی طلا ثابت بود ولی از روز گذشته با زیاد کردن بی رویه و غیرمنطقی قیمت سکه و طلا در بازار روبرو شدیم.

قیمت طلا و سکه کم کردن می‌یابد

وی با این ادعا که صبحگاه امروز قیمت سکه تمام طرح تازه به بیش از ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان زیاد کردن یافت و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۲۰۵ هزار تومان رسید، اظهار کرد: این در حالی است که عصر امروز قیمت سکه تمام طرح تازه به دو میلیون و ۹۰ هزار تومان و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به ۱۹۹ هزار تومان کم کردن یافته است.

عضو اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: گفتنی است قیمت نیم سکه صبحگاه امروز یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه نیز ۶۹۰ هزار تومان بود که در حال حاضر قیمت نیم سکه به یک میلیون و ۳۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه به ۶۳۲ هزار تومان کم کردن یافته است.

عضو اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به نوسانات بازار سکه و طلا در روز جاری داده و تاکید کرد که قیمت‌ها در این بازار کم کردن می‌یابد.

وی با بیان اینکه زیاد کردن ناگهانی قیمت امروز در بازار سکه و طلا ناشی از تقاضای کاذب، التهاب بی جا و وجود قیمت های غیر واقعی بود، تاکید کرد: با توجه به التهاب بی جا، سمت و سوی بازار مشخص نیست و باید صبر کنیم و ببینیم شرایط چند روز آینده چگونه رقم خواهد خورد؟ شرایط در بازار به گونه ای است که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و قیمت جهانی نیز عوض کردن نکرده است ولی تقاضای کاذب، التهاب بی جا و وجود قیمت غیر واقعی موجب شده است است تا شرایط بازار بدهید ترتیب پیش برود.

او افزود: آینده نگری می کنیم که شرایط به وجود آمده ادامه دار نخواهد بود و اوضاع فعلی ثابت و منطقی نیست و بازار طی روزهای آتی به سمت واقعی شدن پیش می رود.

عضو اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به اینکه طرح های پیش فروش سکه و حراج آن به منظور متعادل ساختن بازار سکه چقدر موفق بوده هست، تصریح کرد: تعادل در این راستا برقرار شد ولی پرسشها حاشیه ای ناشی از شایعات بی جا و تزریق التهاب به بازار به پیش آمدن اوضاع موجود دامن زد که البته طی چند روز آینده آینده نگری می کنیم شرایط در جهت کم کردن قیمت ها عوض کردن کند.

قیمت طلا و سکه کم کردن می‌یابد

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz